Literaire thrillers

Bekijk de laatste 20 boeken in deze categorie.

Gespleten | Karin Slaughter
Paperback | Nederlands | 2020  

Andrea Cooper kent haar moeder door en door. Ze weet dat Laura een onopvallend maar tevreden bestaan leidt en nooit iets voor haar verborgen zou houden.Maar...  Meer

Slapeloos | Romy Hausmann
Paperback | Nederlands | 2020  

Jaren geleden werd Nadja veroordeeld voor een wrede misdaad.Na haar vrijlating uit de gevangenis wil ze niets liever dan een normaal leven leiden. Maar...  Meer

Genadeloos | Karin Slaughter
Paperback | Nederlands | 2020  

Inspecteur Will Trent lijkt, gesterkt door zijn liefde voor Sara Linton, eindelijk afscheid te kunnen nemen van zijn verleden. Maar wanneer zijn collega...  Meer

Onderuitgehaald | Loes den Hollander
Paperback | Nederlands | 2020  

Het veilige huis | Anna Downes
Paperback | Nederlands | 2020  

Het veilige huis van Anna Downes is een onheilspellende thriller over een gezin dat er alles voor over heeft om de schone schijn op te houden.  Meer

Hinderlaag | James Patterson
Paperback | Nederlands | 2020  

Slechts enkele uren nadat Alex Cross en zijn partner getuige zijn geweest van de dood vaneen moordenaar die ze zelf hadden opgepakt, wordt Cross opgeroepen...  Meer

Gebroken | Don Winslow
Paperback | Nederlands | 2020  

Menselijk, eerlijk en bruut. In Gebroken verenigt Don Winslow de belangrijkste thema’s binnen de misdaad – corruptie, wraak, rechtvaardigheid,...  Meer

De verbouwing | Saskia Noort
Paperback | Nederlands | 2020  

In De verbouwing van bestseller thrillerauteur Saskia Noort manoeuvreert hoofdpersoon Mathilde zich in een zodanig chantabele positie dat er geen uitweg...  Meer

Het veilige huis | Anna Downes
Paperback | Nederlands | 2020  

Emily gaat als nanny aan de slag op een Frans landgoed. Ze leidt er een luxeleven maar onder de idylle gaan gevaarlijke geheimen schuil en als zij daar...  Meer

De kinderen van het klooster | Sandrine Destombes
Paperback | Nederlands | 2020  

In het kleine dorpje Crest staat al sinds mensenheugenis een klooster dat alleen door vrouwen wordt bewoond. Als de jonge politieagent Benoit daar vlakbij...  Meer

Duizend duivels | Frank Goldammer
Paperback | Nederlands | 2020  

Voor de liefhebbers van Robert Harris en Philip Kerr  Meer

Welterusten, mama | Mi-Ae Seo
Paperback | Nederlands | 2020  

In de Koreaanse thriller Welterusten, mama neemt Mi-ae Seo de lezer met messcherpe precisie mee in het brein van een seriemoordenaar. Een thriller van...  Meer

Bonuskind | Saskia Noort
Paperback | Nederlands | 2020  

De nieuwe thriller van Saskia Noort, hét boek van komende zomer!  Meer

Inktzwart | Ragnar Jónasson
Paperback | Nederlands | 2020  

Zomernacht | Linda van Rijn
Paperback | Nederlands | 2020  

Net als andere jaren besteedt Laurien van Poelgeest de eerste week van de zomervakantie als leiding op een zomerkamp voor kinderen. Ook al kan ze na haar...  Meer

Gevallen | Karin Slaughter
Paperback | Nederlands | 2020  

Perfecte prooi | Helen Fields
Paperback | Nederlands | 2020  

In Perfecte prooi van Helen Fields, het vervolg op Perfecte resten, gaan inspecteurs Luc Callanach en Ava Turner achter een moordenaar aan die zijn slachtoffers...  Meer

Het zwarte dossier | Max van Olden
Paperback | Nederlands | 2020  

Met Het zwarte dossier levert Max van Olden een Nederlandse thriller af van topniveau. Wat begon als een gewone werkdag eindigt in een strijd op leven...  Meer

In vrije val | Corine Hartman
Paperback | Nederlands | 2020  

Faye van Laar krijgt de mogelijkheid een eigen leven te leiden, los van de psychiatrische inrichting Groot Loenen. Vol enthousiasme begint ze aan het opknappen...  Meer

Verloren vrouw | Charles den Tex
Paperback | Nederlands | 2020  

De jonge Djenna wordt in het holst van de nacht gewond op straat aangetroffen door oplichter Luc. Ze lijdt aan geheugenverlies en aanknopingspunten om...  Meer

Niet gevonden wat je zocht? Probeer dan onze uitgebreide zoekmachine waarmee je dankzij de filters nog beter kunt zoeken!

Naar de zoekmachine